• 1 z 5
 

Běhoun "Královská večeře"

 

Bavlněný béžový běhoun s bílým vzorem. Jak se říká: „ Do koča aj do voza“. S tímto parádníkem můžete prostřít na chalupě u lesa, i na zámku a vždycky to bude vypadat dobře. Záhada.

549 Kč
Kategorie Běhouny z bavlny
Zvolte variantu
Rozměr: 180x40cm Skladem 549 Kč
   
 

Běhoun "Královská večeře" je vyrobený z kvalitní 100% bavlny českého výrobce. Běhoun má světle hnědou barvu s potiskem ornamentů. Běhoun je k dostání v rozměru 180x40cm, lemování má široké 2 cm. Pokud ovšem máte doma stůl atypických rozměrů, nebojte se nás kontaktovat, běhoun Vám rádi připravíme šitý na míru.

Běhoun se dobře pere, teplota praní se doporučuje 40°C, nesráží se a dobře se žehlí. Sušení v sušičce je možné, ale při uschnutí na vzduchu a vyžehlení bude vypadat lépe. Tento běhoun nebělte. Pro odstranění nečistot a dokonalé vyprání je lepší běhoun nechat několik hodin namočený ve vodě nebo v roztoku pracího prášku/gelu.

Běhoun nabízíme samostatně nebo v setu s látkovými ubrousky. Líbí se vám kombinace ubrousků a běhounu ve fotogalerii? Objednejte si zvýhodněný set, který obsahuje např. ubrousky z bavlny a lnu Pán ubrousků.

V případě, že se vám líbí jiná kombinace ubrousků a běhounu, kontaktujte nás. Nabídneme vám zvýhodněný set šitý přímo na míru.

Materiál 100% bavlna
Barva hnědá, béžová
Vzor květiny, ornamenty
Rozměry 120x40 cm, 180x40 cm