Běhoun "Jednoduchá krása"

 Univerzální kousek pro všechny, pro vyznavače střídmého stylu a jednoduchosti.

1 019 Kč
Kategorie: Běhouny ze lnu
Materiál: 100% len
Barva: šedo-béžová (přírodní)
Rozměry: 120x40 cm, 180x40 cm
Rozměr: 120x40cm
Skladem
1 019 Kč

Tento lněný běhoun je vyrobený z pevného 100% lnu příjemné přírodní barvy. Běhoun je k dostání v rozměrech 120x40cm nebo 180x40cm, lemování má široké 2 cm a je hezký i jako dvoj-prostírání. Pokud ovšem máte doma stůl atypických rozměrů, nebojte se nás kontaktovat, běhoun Vám rádi připravíme šitý na míru.

Doporučená teplota praní je 40°C, po prvním vyprání se mírně srazí - je to len. Sušení v sušičce je možné při nižší teplotě sušení, ale raději nechte usnout na vzduchu a vyžehlete. Tento běhoun nevyvářejte ani nebělte. Pro odstranění nečistot a dokonalé vyprání je lepší nechat běhoun několik hodin namočený ve vodě nebo v roztoku pracího prášku/gelu.

Pozor: jak už to tak se lnem bývá, je krapet mačkavý, počítejte s tím a dopřejte mu náležitou péči - stojí za to.

Běhoun nabízíme samostatně nebo v setu s látkovými ubrousky. Líbí se vám kombinace ubrousků a běhounu ve fotogalerii? Objednejte si zvýhodněný set, který obsahuje bavlněné ubrousky Anglická růže či bavlněné ubrousky Za pět minut dvanáct.

V případě, že se vám líbí jiná kombinace ubrousků a běhounu, kontaktujte nás. Nabídneme vám zvýhodněný set šitý přímo na míru.

 

Zpět do obchodu