Kroužky na ubrousky

Na krásný běhoun a látkové  ubrousky už jste si doma zvykli? Váš prostřený stůl bude ještě dokonalejší s našimi ozdobnými kroužky na ubrousky. Díky nim může být vaše tabule pokaždé jiná a slavností v každé situaci. Kombinujte různé ubrousky s kroužky a vytvořte si vlastní styl, který bezpochyby zaujme i vaše hosty. Kroužky báječně vypadají nejen na vánoční či svatební tabuli.

krouzek soudek natural
od 39 Kč

Kluk jako buk - dřevěný kroužek ve tvaru soudku na ubrousky z lakovaného bukového dřeva udělá z každé tabule nezapomenutelné umělecké dílo.

279/1KS
krouzek prirodni
od 39 Kč

Kluk jako buk - dřevěný kroužek na ubrousky z přírodního bukového dřeva udělá z každé tabule nezapomenutelné umělecké dílo.

255/1KS
hranaty lak
od 69 Kč

Kluk jako buk - dřevěný kroužek na ubrousky ve tvaru soudku z lakovaného bukového dřeva udělá z každé tabule nezapomenutelné umělecké dílo.

276/1KS
P4140026
od 69 Kč

Kluk jako buk v černém hávu- dřevěný kroužek na ubrousky z načerno lakovaného bukového dřeva udělá z každé tabule nezapomenutelné umělecké dílo.

346/1KS
PA151194 web
od 69 Kč

Kluk jako buk - dřevěný kroužek na ubrousky z lakovaného bukového dřeva udělá z každé tabule nezapomenutelné umělecké dílo.

252/1KS
P4140020
od 69 Kč

Kluk jako buk v ještě hnědším hávu- dřevěný kroužek na ubrousky z nahnědo lakovaného bukového dřeva udělá z každé tabule nezapomenutelné umělecké dílo.

340/1KS
P4140036
od 69 Kč

Kluk jako buk v ještě tmavěhnědším hávu - dřevěný kroužek na ubrousky z nahnědo lakovaného bukového dřeva udělá z každé tabule nezapomenutelné umělecké dílo.

343/1KS
7 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení