Limitovaná edice Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Sada 4ks lněných ubrousků "Baby blue"

 

Sada 4ks ubrousků. Ubrousek v barvě jarní oblohy, očí Paula Newmana a Karibského oceánu. Ten byste měli mít.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 196 Kč
Ušetříte 197 Kč (–16 %)
999 Kč
   
Kategorie Sady ubrousků 4ks
 

Lněné ubrousky blankytné barvy s názvem "Baby-blue" jsou vyrobeny ze 100% měkčeného lnu, který je poddajný a jemný. Ubrousek má rozměr 45 x 45 cm a lemování široké 1 cm.

Doporučená teplota praní je 40°C. Měkčený len se, ve srovnání s klasickým lnem, během prvního praní tolik nesrazí. Ano, bohužel, i s tímto faktem musíte během prvního praní počítat, přesto - nic  nedodá vašemu stolu takový styl jako lněný ubrousek. Sušení v sušičce je možné při nižší teplotě sušení, ale raději nechte usnout na vzduchu a vyžehlete. Tyto ubrousky nevyvářejte ani nebělte. Pro odstranění nečistot a dokonalé vyprání je lepší ubrousek nechat několik hodin namočený ve vodě nebo v roztoku pracího prášku/gelu.

Pozor: jak už to tak se lnem bývá, je krapet mačkavý, počítejte s tím a dopřejte ubrouskům náležitou péči - stojí za to.

Ubrousek nabízíme samostatně nebo v setu po 4 nebo 6 kusech. Líbí se vám kombinace ubrousků a běhounu ve fotogalerii? Objednejte si zvýhodněný set, který obsahuje běhoun 100% univerzál.

V případě, že se vám líbí jiná kombinace ubrousků a běhounu, kontaktujte nás. Nabídneme vám zvýhodněný set šitý přímo na míru.

Materiál (?) 100% len
Barva modrá (světle modrá)
Rozměry 45 x 45 cm