Akce Limitovaná edice Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Sada 6ks hnědých ubrousků "Volání divočiny"

 

Sada 6ks ubrousků. Přírodní materiály máme rádi. A jaká látka víc evokuje přírodu než len? Hodí se pro dlouhé snídaně, ještě delší večeře (nejlépe pod širým nebem) a ani líné nedělní obědy s ním nejsou k zahození.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 794 Kč
Ušetříte 495 Kč (–28 %)
1 299 Kč
   
Kategorie Sady ubrousků 6ks
 

Přírodní materiál - len, navíc s přírodním motivem. Další ubrousky ze série 100% měkčeného jemného lnu. Ubrousky mají rozměr 45 x 45 cm a lemování široké 1 cm.

Doporučená teplota praní je 40°C. Měkčený len se, ve srovnání s klasickým lnem, během prvního praní tolik nesrazí. Ano, bohužel, i s tímto faktem musíte během prvního praní počítat, přesto - nic  nedodá vašemu stolu takový styl jako lněný ubrousek. Sušení v sušičce je možné při nižší teplotě sušení, ale raději nechte usnout na vzduchu a vyžehlete. Tyto ubrousky nevyvářejte ani nebělte. Pro odstranění nečistot a dokonalé vyprání je lepší ubrousek nechat několik hodin namočený ve vodě nebo v roztoku pracího prášku/gelu.

Pozor: jak už to tak se lnem bývá, je krapet mačkavý, počítejte s tím a dopřejte ubrouskům náležitou péči - stojí za to.

Ubrousek nabízíme samostatně nebo v setu po 4 nebo 6 kusech. Líbí se vám kombinace ubrousků a běhounu ve fotogalerii? Objednejte si zvýhodněný set, který obsahuje běhoun Svítání.

V případě, že se vám líbí jiná kombinace ubrousků a běhounu, kontaktujte nás. Nabídneme vám zvýhodněný set šitý přímo na míru.

Materiál (?) 100% len
Barva hnědá, béžová
Rozměry 45 x 45 cm