Limitovaná edice Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Sada 6ks lněných žlutých ubrousků "Svítání"

 

Zvýhodněná sada 6ks ubrousků. Design je krásný, je veselý, je ze lnu a hodí se takřka ke všemu.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 1 794 Kč
Ušetříte 495 Kč (–28 %)
1 299 Kč
   
Kategorie Sady ubrousků 6ks
 

Lněné ubrousky pískově-žluté barvy jsou také vyrobeny ze 100% měkčeného lnu, který je poddajný a jemný. Ubrousky mají rozměr 45 x 45 cm a lemování široké 1 cm. 

Doporučená teplota praní je 40°C. Měkčený len se, ve srovnání s klasickým lnem, během prvního praní tolik nesrazí. Ano, bohužel, i s tímto faktem musíte během prvního praní počítat, přesto - nic  nedodá vašemu stolu takový styl jako lněný ubrousek. Sušení v sušičce je možné při nižší teplotě sušení, ale raději nechte usnout na vzduchu a vyžehlete. Tyto ubrousky nevyvářejte ani nebělte. Pro odstranění nečistot a dokonalé vyprání je lepší ubrousek nechat několik hodin namočený ve vodě nebo v roztoku pracího prášku/gelu.

Pozor: jak už to tak se lnem bývá, je krapet mačkavý, počítejte s tím a dopřejte ubrouskům náležitou péči - stojí za to.

Ubrousek nabízíme samostatně nebo v setu po 4 nebo 6 kusech. Líbí se vám kombinace ubrousků a běhounu ve fotogalerii? Objednejte si zvýhodněný set, který obsahuje běhoun Punťa.

V případě, že se vám líbí jiná kombinace ubrousků a běhounu, kontaktujte nás. Nabídneme vám zvýhodněný set šitý přímo na míru.

Materiál 100% len
Barva žlutá (hořčičná)
Rozměry 45 x 45 cm