Fialový ubrousek z bavlněného saténu "Ultra violet"
Fialová je barvou roku 2018. Co k tomu dodat? Fialové ubrousky oceníte stejně tak v létě, jako u vánočního stolu.
Kategorie: | Ubrousky z bavlněného saténu |
---|---|
Materiál: | 100% bavlna - bavlněný satén |
Barva: | tmavě fialová |
Rozměry: | 45 x 45 cm |
Teplota praní : | 40° |
Údržba: | snadné žehlení |
Ultra Violet bavlněné saténové ubrousky jsou vyrobeny z kvalitní 100% bavlny - tedy bavlněného saténu, látka je od českého výrobce. Jsou lehké, příjemné na dotek a díky saténovému lesku jim to obzvlášť sluší na slavnostních tabulích. Užijte si malou dávku domácího luxusu! Barva ubrousků je tmavě fialová, ubrousky mají rozměr 45 x 45 cm a lemování široké 1 cm. Ubrousek je hladký, jemný s matným saténovým leskem.
Doporučená teplota praní je 40°C, nespírá se a dobře se žehlí. Sušení v sušičce je možné při nižší teplotě sušení, ale raději nechte usnout na vzduchu a vyžehlete. Tyto ubrousky nevyvářejte ani nebělte. Pro odstranění nečistot a dokonalé vyprání je lepší ubrousek nechat několik hodin namočený ve vodě nebo v roztoku pracího prášku/gelu.
V případě, že se vám líbí jakákoli kombinace ubrousků a běhounu, kontaktujte nás. Nabídneme vám zvýhodněný set šitý přímo na míru!
Nevíte, jak ubrousky poskládat? Inspirujte se videi a fotogalerií s různými technikami skládáním látkových ubrousků.