Jak vylepšit dojem ze svatby?

Někdy stačí jen drobné detaily, které se však sčítají s ostatními podněty na svatbě, přičemž ve výsledku získávají hosté nezapomenutelný zážitek. To je cílem většiny svateb.

Část dne, která následuje po obřadu a po focení, tedy svatební hostina, bývá pro mnoho svatebčanů velmi očekávaným zpestřením. Hosté se těší na oběd, ale také na zcela nevšední atmosféru. A právě atmosféru svatby lze umocnit i funkčními dekorativními prvky na svatební hostině.

  

Netradiční jmenovky a svatební menu

Dekorativní prvky, které jsou zároveň i funkčními prvky svatební hostiny a oslavy, bývají jmenovky se jmény hostů a svatební menu. Volba písma a grafického zpracování se mnohdy odvíjí od svatebních oznámení, které nevěsta s ženichem rozeslali hostům minimálně dva měsíce před svatbou. Je-li výzdoba stolu specifická, potom se vizuální styl jmenovek a menu podřizuje stylu oslavy.

Nejde jen o styl grafického zpracování, ale také o volbu papíru. Menu tištěné na obyčejný papír by nikoho neohromilo. Oproti tomu použije-li se například papír s přírodní strukturou, nebo perleťový, či zlatý metalizovaný, je to už něco jiného a každý ten rozdíl ihned pozná.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení