Vánoční látkové ubrousky a běhouny na stůl

Naši milí zákazníci, jsme rádi, že vám můžeme představit letošní kolekci vánočních kombinací. Vybrat si můžete i z oblíbených sad loňského roku. Těmi jsme se detailně zabývali v tomto článku. Letos se můžete spolu s námi těšit z bohaté nabídky látkových ubrousků a běhounů. Nově jsme do sortimentu zařadili i damašek a vězte, že damaškový běhoun na stůl vykouzlí u vás doma úplně jiný level vánoční atmosféry. Všechny vánoční látkové ubrousky a běhouny naleznete na našem eshopu. Opět si u nás na své přijde každý: jste milovníky klasických červených Vánoc, přírodních barev, vyznáváte minimalismus, potěší vás univerzální kombinace běhounu a ubrousků na celý rok?  

Tady je - váš vánočně prostřený stůl z budoucnosti: 

Výjimečné Vánoce

Damašek k Vánocům prostě patří. A červený damaškový běhoun vás nenechá na pochybách, že kouzlo Vánoc bude nejsilnější právě u vás doma. Bílé látkové ubrousky s ním tvoří neodolatelnou kombinaci.

Sada_2

 Štědrý den

Milujete přírodní barvy a nehodláte se jich vzdát ani na Vánoce?  Nemusíte. Tuto kombinaci béžového běhounu s krásným vzorem a čokoládově hnědých ubrousků navíc využijete po celý rok.

Sada_5

 Půlnoční

Hvězdné nebe nad vámi a hvězdné ubrousky na vánočním stole - je to možné. Oživte váš stůl bílo-modrou vánoční kombinací. Vánoční látkové ubrousky s výrazným vzorem a jednoduchý bílý běhoun. 

Sada_6

 Ladovská zima

Bílý damaškový běhoun vám připomene kouzlo starých časů a červené vánoční ubrousky zahřejí na duši - ještě před prvním chodem. 

Sada_7

 Silvestr

Chybí vám třpytivá pokrývka za okny? Vytvořte si atmosféru zasněžené vánoční krajiny pod vaší střechou. S běhounem s jemným prošitím a šedými ubrousky to půjde hravě. 

Sada_9


Elegantní Vánoce

Pokud neholdujete klasickým barvám Vánoc, béžový damaškový běhoun bude přesně pro vás. V kombinaci s bílými ubrousky dodá ještě větší noblesu vašemu (nejen) vánočnímu stolování.

Sada_10

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení