Vánoční kolekce látkových ubrousků a běhounů

Naši milí, troufáme si tvrdit, že o letošních Vánocích si u nás vybere každý. Máme něco pro obhájce tradičních barev i hodnot, pro romantiky, pro praktiky, zkrátka a jednoduše pro všechny. Výhodou těchto sad je, že ani jedna z nich není striktně vánoční. Na našich látkách nenajdete soby, komety ani vyšité šišky. Zaprvé to nemáme příliš rádi, zadruhé věříme vašim dekoračním schopnostem a zatřetí a především, nám jde o to, abyste se z “vánočních” látkových ubrousků i běhounů mohli těšit celoročně. Tady jsou:

  1. Vánoční klasika - bílý vánoční ubrousek a červený běhoun

 

Červená. Barva rybízové marmelády, Vánoční hvězdy, kabátku Santa Clause a zmrzlých dětských tvářiček…a našeho běhounu, který v kombinaci s bílými ubrousky vytvoří atmosféru vskutku slavnostní.

11323 (1)

 

  1.  Romantické Vánoce - růžový vánoční ubrousek a bílý běhoun

 

Jste milovníky jemných barev, a to i ve Vánočním období? V tom případě jsme se vám trefili do noty. Světle růžové ubrousky a běhoun s decentním vzorem udělají z každého stolu slavnostní a něžný bonbonek.

 

11323 (2)

 

  1.        Přírodní Vánoce - set hnědých ubrousků

 

Ani o Vánocích se nemusíte bát tlumených a přírodních barev.Tento set úspěšně kombinuje luxusní bavlněný satén s univerzální hnědou barvou. Už jen přidat vaše osobité rodinné dekorace.

 

11323 (3)

 

  1.   Červenobílý svět - červený vánoční ubrousek a bílý běhoun

 

Bílý běhoun s lesklými nitkami pro slavnostní atmosféru, červené ubrousky pro zábavu. Nejžádanější vánoční kombo - a to právem.

 

11323 (4)

 

  1.           Modré Vánoce - modrý vánoční ubrousek s běhounem

 

Tajemnější než štědrovečerní obloha, slavnostnější než rozzářený stromeček. O tom, že je modrá dobrá se přesvědčte s tímto kouzelným skrz naskrz modrým setem.

 

11323 (5)

 

  1.         Štědrý večer - šedý vánoční ubrousek a modrý běhoun

 

Modrá je dobrá. Šedá je taky dobrá. A spolu mají sílu! Sílu obstát u štědrovečerní večeře a stát se hvězdami večera. Hned za vaším vyhlášeným bramborovým salátem.

 

11323 (6)

 

  1. Tradiční Vánoce - vánoční krémový ubrousek s hnědým běhounem

 

Vůně purpury, zvuk rolniček, světlo svíček a chuť vanilkových rohlíčků. To vše a mnohem víc nám evokuje tento set. Moderní a přesto tradiční.

 

11323 (7)

 

Více informací k jednotlivým vánočním sadám naleznete tady.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení