Svatební trendy 2019

Jednoduchost, přírodní materiály, důraz na kvalitu, opravdovost a lokálnost, to je oč v dnešní době běží. Umělou organzu, cizokrajné umělé květiny, účesy plné laku a polyesterové šaty přenechme minulé dekádě.

I v roce 2019 je několik svatebních trendů, které jsme si zamilovali a které váš velký den udělají ještě výjimečnější.

s1

Korálová barva

Společnost Pantone oznámila, že barva roku 2019 je Living Coral - sytě korálová. Jasná, slunná, růžovo-oranžová. Veselý tón, který je ideální pro svatby.

Návrat k jednoduchým a klasickým svatebním šatům

Minimalisté se mohou radovat a děkovat Meghan Markle. Její jednoduchý, ale úchvatný styl svatebních šatů dal vzniknout právě tomuto trendu - šaty na svatbu à la moderní nevěsta princezna.

Svatební tabule s květinami s nízkou vazbou

Trendem, je výměna kulatých stolů a vysokých středů za dlouhé banketové stoly s řadami nízkých květin. Svatební dekorace víc vyniknou, hosté se mohou navzájem vidět a vypadá to skvěle na fotografiích.

s2

Příroda v interiéru

Pro svatby 2019 zůstává trendem zeleň. Stromy, traviny a používání listů ve floristických aranžmá se stanou středobodem zájmu při plánování svatební výzdoby. Květiny budou přirozené, náladové a romantické. Evergreenem posledních let jsou luční květiny.

Odlišné šaty pro družičky   

Družičky už nemusí být stejné. Jednotícím prvkem mohou být např. pastelové barvy nebo barvy lesních bobulí. Hrajte si s texturami, střihy i barevnými škálami. Družičky vám budou vděčné.

s3

 Udržitelné a etické svatby

Královská svatba prince Harryho a Meghan odstartovala i tento trend. Pro tento pár byla udržitelnost a ekologie důležitým faktorem a stejně tak se inspirují i páry v roce 2019. Z květinových instalací až po etickyušité svatební šaty a svatební dorty vyrobené z místních surovin. Možnosti pro zorganizování udržitelné a ekologické svatby rostou.

Ilustrované pozvánky

Máte strýčka, který maluje? Namalovala vám párový portrét pětiletá neteř? Nebo jste umělecky zdatní dokonce vy? Čím osobnější, tím lepší. Ve stejném dekoru mohou být i jmenovky na svatební stůl, svatební menu a další svatební tiskoviny.

Barevné konfety

Nedá se popřít, že faktor Instagram hraje stále větší roli v plánování svateb. A nový svatební hit Instagramu jsou vystřelovací konfety. Čím více konfet a barev, tím líp.

s4

Alternativní zásnubní prsteny

Ne pro všechny ženy a dívky je diamant nejlepší přítel.  Alternativní styly zásnubních prstenů jsou na vzestupu. Prsteny z opálu, barevné kameny (jako např. zásnubní prsten princezny Eugenie - růzový zafír), fantazii se meze nekladou.  


Zdroj: https://www.bridesmagazine.co.uk/gallery/2019-wedding-trends

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení