Látkový ubrousek na lahev vína

Docela nedávno jsme do našeho sortimentu zařadili i látkový ubrousek na víno a nebylo by od věci jej trošku představit. Takový ubrousek na víno je totiž tuze praktická a zároveň estetická věc. U nás si můžete  vybrat černý nebo bílý (hádejte, který vede). Doporučujeme černý na červené víno, bílý na bílé, ale vaší fantazii a odvaze se meze nekladou.

P9251396

Látkové ubrousky nejsou jen skvělými pomocníky při stolování. U podávání vína patří látkový ubrousek k dobrým mravům už pěknou řádku let. Naše ubrousky na láhev vína jsou menší, a proto se vám s nimi bude lépe pracovat. Můžete jej ovázat kolem lahve, nebo jej přiložit k hrdlu láhve při dolévání. Papírový ubrousek zmáčený od orosené lahve příliš parády nenadělá.

Vine bottle folding

Víno se nalévá vždy z pravé strany a vždy maximálně jen do 2/3 sklenice. Při nalévání by se hrdlo láhve nemělo dotknout sklenice, jelikož by se mohla naštípnout. V závěru nalévání hrdlo vína nadzvedněte a pootočte, zabráníte tak úniku kapek vína.


Něco praktického

Je vyroben ze 100% bavlny - jedná se o kvalitní hladkou látku českého výrobce. Ubrousky mají rozměr 45x22 cm, lemování je široké 1 cm.

Doporučená teplota praní je 40°C, po prvním praní se mohou seprat o 5-10%. Dobře se žehlí, sušení v sušičce je možné při nižší teplotě sušení, ale raději nechte usnout na vzduchu a vyžehlete. Tyto ubrousky nevyvářejte. Pro odstranění nečistot a dokonalé vyprání je lepší ubrousky nechat několik hodin namočené ve vodě nebo v roztoku pracího prášku/gelu a je možné použít přípravky na odstranění skvrn.

Pro další rady, jak se o ubrousky starat, doporučujeme náš článek:

https://www.prostul.cz/blog/patero-prakticke-aneb-udrzba-latkovych-ubrousku/

P9251398

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení