5 důvodů, proč potřebujete látkové ubrousky

 

I když si můžete myslet, že jsou zbytečné a je s nimi příliš práce, máme několik dobrých důvodů, proč byste měli vlastnit (a používat!) látkové ubrousky.

Obr. 1_5důvodů

  1. Lepší než papírové ubrousky.

  

Nikdo nechce používat papírové ubrousky, které se rozpadnou po několika otření rukou během jídla. Používáte papírový ubrousek při jedení žeber? Tak víte, o čem mluvíme. Textilní ubrousek se může postavit i těm nejšpinavějším prstům.

 

  1. Méně plýtvání

 

O plýtvání a nadprodukci odpadu se mluví čím dál více a je to dobře. Nebojte, nechceme po vás, abyste používali látkové ubrousky i k páteční pizze, ale opakovaně použitelné ubrousky jsou to nejlepší pro stolování a lepší volba  pro naši planetu.

 Obr. 2_5 důvodů

  1. Jsou dekorativní

 

 Nepotřebujete složitou květinovou aranži, svícny, ani porcelánové sošky. Samozřejmě proti nim vůbec nic nemáme, ale pokud vlastníte hezké látkové ubrousky, nebo dokonce i kroužky na ubrousky, máte vyhráno. Do vázy přidejte větvičku ze zahrádky a máte jednoduchý stůl na úrovni připravený ke stolování.

 

  1. Můžete je použít pro jiné věci.

 

 Ubrousky u vás nebudou zahálet. Kromě toho, že je pravděpodobně použijete minimálně jednou týdně u nedělního obědu, mohou plnit i jiné funkce. Vystelte ubrouskem košík s pečivem k snídani, nebo je použijte k vázání okolo láhve vína. Jsou nekonečně užitečné.

 

Obr. 3_5 důvodů

 

  1. Jsou levné a budete je mít navždy

 

 Látkové ubrousky jsou jedním z nejlevnějších a nejjednodušších způsobů, jak stolu přidat barvu a styl. Při správně péči vám opravdu vydrží. Obzvlášť pokud vaší volbou budou ubrousky lněné.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení