Adventní věnec - inspirace

Patříte mezi ty vzorně připravené, kteří 1. adventní neděli zapalují svíčku na věnci? 

Gratulujeme a obdivujeme. Pro ty, kteří stejně jako my právě otevřeli oči a zjistili, že za pár týdnů jsou Vánoce, je tento článek. Vybrali jsme věnce většinou netradiční, krásné a především rychlé aneb za málo peněz a času hodně muziky.

“Věnec” bez práce

Dobře, tady můžeme dát slovo věnec opravdu do uvozovek, jelikož tak jak jej známe ho zde nenajdeme. V dnešní hektické době se značky předhánějí, kdo vyrobí hezčí “nejen” adventní svícen. Vždycky můžete využít i svícny, které máte doma. Třeba ty stromečkové na obrázku jsou krásné, no uznejte.

Obr. 1_Věnce 

Klasický věnec s drobnou změnou

Je tradiční, voňavý a tak nějak k těm Vánocům prostě patří. Je to tak, my ho taky milujeme. Pokud jste se nevzdala představy opravdového věnce a chystáte se tvořit, máme tip. Zkuste mezi klasické jehličí přidat i jiné větvičky, jako je eukalyptus, nevěstin závoj nebo cesmína. Věnci dodají úplně nový rozměr a originalitu.  

Obr. 2_Věnce

Pro milovníky přírody

Máte rádi přírodní barvy, materiály a dostáváte osypky při pohledu na umělohmotné baňky, třpytky a celofán? I Vánoce lze pojmout udržitelně. Koukejte kolem sebe a sbírejte, co nám příroda dala. Kaštany, šišky, větvičky, ale třeba i mech - to vše můžete použít pro vaši nezapomenutelnou výzdobu. 

Obr3 vence

Pro minimalisty

Pokud milujete pořádek, čistý design a jednoduché linie, nenuťte se o Vánocích do něčeho, co je proti vaší přirozenosti. I minimalisté mohou mít krásný adventní věnec, to si pište.

Obr4 vence


Foto:  zdroj Pinterest

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení