Dekorace na jídelní stůl 2020

Přemýšlíte čím nazdobit váš stůl? Místo, kde jíte, setkává se celá rodina a zároveň má vypadat hezky a pohostinně. V hlavní roli je a bude udržitelnost. Tak by se daly shrnout tři tipy na dekorace na jídelní stůl, které vám doporučujeme. Recyklace, ekologie, důraz na zerowaste, využívání přírodních prvků a materiálů v interiéru – to je to, co inspiruje čím dál víc oblastí života, dekorování domova nevyjímaje. 

Demižón

Povaluje se vám ve sklepě zapomenutý skleněný skvost a nevíte co s ním? Většího parádníka na jídelní stůl těžko pohledat. V zimě do něj dáte jehličnaté nebo holé větve, které nazdobíte světýlky, na jaře na rozkvetlé větvě rozvěsíte vajíčka, v létě jej můžete používat jako vázu na květiny (tip: nevěstin závoj a eukalyptus v něm vypadají krásně) a v podzimní sychravé večery se zase dostávají do hry světýlka.  Variabilní kousek, který bude mít využití celý rok. Zkuste prozkoumat vetešnictví a bazary, svého vyvoleného určitě vypátráte.

dekorace

Středové podnosy

Tácky, podnosy, košíky – zkrátka vše, kam můžete naaranžovat svou oblíbenou vázu s květinou či větvičkou, svíčku, světýlka, oblíbenou dekoraci. Všechno budete mít na jednou místě, takže nehrozí, že stůl bude působit neuspořádaným dojmem. Stejně jako u demižónů můžete dekorace přizpůsobit ročnímu období.

dekoraceasg

Pokojovky i na jídelním stole

O trendu Urban Jungle neboli městské džungle už jsme psali mnohokrát. Pokojové květiny jsou hitem posledních let. Tak proč nespojit krásné s udržitelným a jako dekoraci na stůl nepoužít je. Odpadá nám potřeba kupovat stále nové svíčky a řezané květiny, aniž by utrpěla pestrost - květiny můžete stále točit a na stole tak bude pořád nová a neokoukaná výzdoba.

deas

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení