Dokonalá místa na svatbu - kde je najít?

Svatba - hledání toho správného místa je jedna z nejtěžších věcí na jejím plánování. Přinášíme vám inspiraci, kde hledat tipy na místo pro svatbu.

Obr._Svatební místa

Airbnb

Přes tento web nemusíte pátrat jen kam na svatební cestu. Přes filtrování můžete dokonalé místo najít kdekoliv v ČR.

 Další vyhledávače ubytování

Vyzkoušejte Booking.com, Amazingplaces.cz nebo E-chalupy. Najít přes ně můžete místo přesně podle vašeho gusta: luxusní stanové městečko, stodola, nebo penzion s mlýnem? Stačí si vybrat.

Instagram

Kromě vašich oblíbených profilů zkuste zadat do vyhledávače i klíčová slova jako stodola nebo chalupa na svatbu a uvidíte, že vám nad krásnými místy bude přecházet zrak.

Svatební fotograf a svatební agentura

Najděte si stránky těch nejlepších svatebních agentur a svatebních fotografů, projeďte si jejich web, blog a sociální sítě a inspirujte se svatebními lokalitami jejich klientů.

Google Maps, Mapy.cz 

Víte oblast, v jaké chcete svatbu mít? Tak zkuste zabrousit do internetových map. Mnohé podniky najdete jenom tam. Chce to trošku píle a pátrání, ale můžete najít skrytý (a třeba finančně méně náročný) poklad.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení