Nejkrásnější vánoční stůl - inspirace

Vánoce se blíží a s nimi i otázka, jak bude letos vypadat váš prostřený stůl. Možná máte své oblíbené vánoční dekorace, vyladěné vánoční látkové ubrousky a ubrus na míru, bez kterého si Vánoce neumíte představit. Ale třeba ještě nejste tak zkušená a v hledání své vánoční identity zatím tápete.  Tak se zkuste najít v naší inspiraci a zjistěte, jaký styl je vám nejbližší.

Skandinávský

Tento styl máme rádi. Je jednoduchý, udržitelný a srozumitelný pro celý svět. Na stoly patří látkové ubrousky, jednoduché a tlumené barvy, přírodní motivy a kvalitní materiály.

Obr.1_vánoční stoly

Boho

Neboli bohémský stal u nás ještě není tak rozšířený, obzvlášť ve vánoční výzdobě. Pokud milujete výrazné barvy a vzory, exotiku, přírodu a hippies, nemáte nad čím váhat.

Obr. 2_vánoční stoly

Minimalistický

Milujete jednoduchost, čistotu a přeplácané vánoční dekorace vás děsí. Nenuťte se do nich. Jediné správné vánoční dekorace pro vás jsou takové, které vám budou dělat radost.

Obr.3_vánoční stoly

Přírodní

Vyznáváte přírodní materiály a barvy? Vánoční dekorace z větviček, mechu, dřeva a šišek ve vás vzbuzují nadšení? Tak tato kategorie bude přímo pro vás. Přípravu na Vánoce máte snadnou, prostě se od podzimu dívejte kolem sebe a sbírejte poklady, které nám příroda dala.  

Obr.4_vánoční stoly

Pohádkové

Tak tady není místo pro minimalismus. Toto je dekorování stolů pro dospělé s dětskou duší nebo pro rodiče dětí, kteří chtějí, aby se jejich potomků dotklo to pravé kouzlo vánoc. Čím víc třpytivých záležitostí tím lépe: světýlka, třpytky, baňky, svícny. Přistupte k prostírání jako ke hře a zkuste se na něj podívat dětskýma očima. Soška kolouška při štědrovečerní večeři? Proč ne? Dinosaurus v adventním věnci? Dejme ho tam.

Obr.5_vánoční stoly


Foto: zdroj Pinterest

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení