Svatební trendy roku 2018

Pojďte se s námi inspirovat. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější svatební trendy tohoto roku. Jsou nám sympatické: jdou mezi sebou báječně kombinovat a v hlavní roli je udržitelnost. Všechny můžete použít i při přípravě svatební tabule a to nás vždycky zajímá.:)

1. Svoboda a bohémský styl
Hned první trend je v podstatě antitrend. Svatby v roce 2018 budou v duchu svobody a radosti. Vykašlete se na veškeré poučky a rady typu „Mělo by se…“ a „Je zvykem…“. Můžete mít tradiční svatbu, svatbu inspirovanou stylem dvacátých let, rozevlátou svatbu v přírodě. Svatby na venkovských statcích a mlýnech budou hrát letos prim. Místo, kde můžete mít obřad, být ubytovaní a polehávat v trávě… Nemusíte se bát výraznějších barev ani rozevlátých šatů a vlasů.

1_3


2. Přirozenost
Už delší dobu je moderní jednoduchost a rustikální styl. Žádné předstírání. Máme hezký stůl, tak ho nezakrývejme metry a metry látky. Chceme svatební ubrousky? Tak látkové, jak to má u takovéto akce být. Běhouny z přírodní látky. Květiny, které jsou alespoň trošku lokální. „Nahé“ dorty. Svatební šaty z přírodního materiálu.

2_4


3. Metalické barvy a ultra violet
Svatebním dekoracím, stolování, ale i doplňkům budou letos vévodit především metalické barvy - měď, stříbro, zlato. Můžete si vypomoci barvami ve spreji a např. ze sklenic od marmelád nebo z plechovek vytvoříte báječné a levné svatební dekorace odpovídající trendům.
Zelenou barvu roku 2017 vystřídala fialová a to se muselo projevit i ve svatebních trendech. Vybrat si můžete ze všech odstínů. Hned za ní následuje růžová, světle zelená a tyrkysová.

3_4


4. Sukulenty
Sukulenty byly asi před třemi lety znovuobjeveny a od té doby se vyhřívají na výsluní jak bytového, tak svatebního designu. Jsou krásné! V průběhu vašeho velkého dne nezmění vzhled! Můžete jimi obdarovat svatebčany místo výslužky! Bájo!

4_4


5. Geometrické tvary
S rozevlátostí bohémského stylu a milou robustností stylu rustikálního ostře kontrastuje trend geometrických tvarů. Netypicky tvarované vázy, svícny, rámy obrazů, nebo třeba skleněná terária. Zakomponovat je můžete i do pozvánek nebo do vašich svatebních šperků.

5_3


6. Dřevo
Dřevěné stoly už se neskrývají pod horou organzy jako tomu bylo v 90. letech, ale jdou pořádně vidět. A nejenom u nábytku je dřevo žádoucí. S dřevěnými motýlky, hodinkami a snubními prsteny se na některé svatbě letos nejspíš setkáte.

6_1

7. Neonové nápisy
Svatební den si o nějaký ten nápis říká. Pokud chcete být originální a přitom jít s dobou, vyberte si ten neonový. Fantazii se meze nekladou. Můžete jej umístit nad svoje místa u stolu, na dort, do fotokoutku, nad DJ.J Jen to s nimi nepřežeňte, aby váš svatební den nevypadal jako vystřižený z kasina ve Vegas. Velký bonus neonu je, že vám vylepší večerní fotografie, které jsou většinou o něco méně líbivé, než ty denní.

7_1

8. Kaligrafické písmo
Jednoznačným hitem tohoto roku je jakékoliv písmo, které imituje ruční psaní tužkou, perem nebo štětcem. Takže hurá na svatební oznámení, pozvánky, nápisy, menu a jmenovky.

8_1

Zdroj: pinterest

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení